Дозвіл на будівництво

Наявність:
В наявності
Ціна :
6 000,00 грн./шт
Кількість:
  

Опис

СПД Сух пропонує послуги з отримання дозволу на будівництво у Львові та Львівській області

Вартість від 1500 грн

Згідно з ст.34 закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” виконувати будівельні роботи з будівництва індивідуального житлового будинку та господарських будівель дозволяється після:
1) направлення повідомлення про початок виконання будівельних робіт органу державного архітектурно-будівельного контролю (м. Полтава, вул. Гоголя, 25,  к.62) – щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, які не потребують реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт або отримання дозволу на виконання будівельних робіт (індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий, дачний будинок не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) площею до 300 кв. метрів, а також господарські будівлі і споруди, зокрема гаражі, які розташовані на присадибних, дачних і садових земельних ділянках).
2) реєстрації органом державного архітектурно-будівельного контролю (м. Полтава, вул. Гоголя, 25, к.62) декларації про початок виконання будівельних  робіт – щодо об’єктів будівництва, що належать до I-III категорій складності.
Відповідно до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 103 від 05.07.2011, для виготовлення будівельного паспорту забудови земельної ділянки необхідно звернутися з письмовою заявою зі згодою на обробку персональних даних до Октябрської районної у  м. Полтаві ради (м. Полтава, вул. Калініна, 30) та надати наступні документи:
засвідчену в установленому порядку копію документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію;
ескізні наміри забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасади та плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо);
проект будівництва (за наявності);
засвідчену в установленому порядку згоду співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову.

Новинки
Категорії
Контакти
  • Назва підприємства:
    Сух
  • Місто:
    Львів
  • Адреса:
    пр.Чорновола, 67
  • Телефон: