Узаконення самобуду

Наявність:
В наявності
Ціна :
4 000,00 грн./шт
Кількість:
  

Опис

СПД Сух пропонує послуги з узаконення самовільного будівництва у Львові та області

Проблема самочинного будівництва дуже поширена на теренах України, бо будівництво нашими громадянами житлових будинків та споруд на присадибних земельних ділянках при наявності усіх необхідних документів ще з часів Радянського Союзу є частіше винятком, ніж правилом.

Чомусь власники і користувачі земельних ділянок вважають, що на своїй землі вони мають право будувати будь-що без узгодження із державними структурами і контролю з їх боку. Але це не так.

У ст.376 Цивільного кодексу України наведено поняття самочинного будівництва, відповідно до якого житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважаються самочинним будівництвом, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.

Тобто, будівництво вважається самочинним при наявності хоча б однієї з наступних підстав:

- відсутність документа щодо відведення саме цієї земельної ділянки під будівництво;
— відсутність документа на право виконувати будівельні роботи;
— відсутність затвердженого проекту;
— наявність істотних порушень будівельних норм і правил.

Відповідно до положень цивільного законодавства, власник нерухомого майна має право розпоряджатися цим майном тільки після проведення державної реєстрації його права на це майно.

Новинки
Категорії
Контакти
  • Назва підприємства:
    Сух
  • Місто:
    Львів
  • Адреса:
    пр.Чорновола, 67
  • Телефон: