Виготовлення детального плану території

Наявність:
В наявності
Ціна :
6 000,00 грн./шт
Кількість:
  

Опис

СПД Сух пропонує послуги з виготовлення детального плану території у Львові та області

Детальний план розробляється з ціллю деталізації у більшому масштабі основних положень генерального плану, детального визначення окремих зон, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, композиційного розроблення житлової або іншого призначення територій. У ДПТ більш детально і конкретно розробляється інженерна інфраструктура з оптимізацією трасування вулиць, організації відведення дощових вод, реальних інженерних мереж і елементів забезпечення функціонування таких мереж (підстанції, свердловини та насосні з відповідними охоронними і санітарними зонами).

Елементом детального плану території є також детальне розроблення транспортної схеми, зокрема руху легкового, вантажного, громадського транспорту, організація пішохідного руху до головних зупинок громадського транспорту. На цій стадії розроблення планувальної документації виникають креслення профілів вулиць, які включають резерви для інженерного обладнання, транспортних зупинок, зовнішнього освітлення вулиць та озеленення. Для малоповерхової садибної забудови особливим елементом ДПТ є розподіл сельбищних територій в межах червоних ліній на окремі ділянки. Критерієм оптимізації такого розподілу може бути задана площа окремої ділянки і в деяких випадках необхідність однакового розміру сусідських ділянок.

Для багатоповерхової забудови сучасним елементом ДПТ може бути розмежування прибудинкових територій, кожна з яких повинна відповідати нормативним вимогам, повязаним із нормами заселення окремого будинку. Безумовно, ескіз забудови що проектується на цій містобудівній стадії не є однозначним і обовязковим для архітекторів-обємщиків, що виконують проектні стадії. Але в багатьох випадках обґрунтований ескіз забудови є підставою для дуже уважного відношення до нього, бо він забезпечує композиційну ієрархію обєктів містобудівного ансамблю, основні композиційні акценти і підпорядковані по композиції обєкти, а головне – він гарантує збереження нормованих показників щільності забудови. Це вельми помилкове уявлення певних авторів, що вони можуть вільно збільшувати поверховість обєктів будівництва. Такі непрофесійні спроби як правило стають причиною погіршення умов сусідніх ділянок, або порушення норм (санітарних, пожежних, навантаження на мережі тощо).

Таким чином на стадії ДПТ закріплюються основні параметри обєктів будівництва і після виконання та затвердження такої стадії містобудівної документації територіальні органи архітектури можуть видаватиархітектурно-планувальні завдання (АПЗ), що є дозволом на проектування окремих будівель і споруд. Іноді АПЗ видається єдиним на великий фрагмент комплексної забудови, яку охоплює весь детальний план території.

Новинки
Категорії
Контакти
  • Назва підприємства:
    Сух
  • Місто:
    Львів
  • Адреса:
    пр.Чорновола, 67
  • Телефон: